Upominki korporacyjne (b2b)

 


Obdarowywanie prezentami oraz upominkami to jedna z piękniejszych tradycji, jakie posiadamy w naszej kulturze. Ten zwyczaj wzbudza wiele bardzo pozytywnych emocji, które odczuwa nie tylko osoba która otrzymuje upominek, ale również osoba, która obdarowuje.

Bardzo często wybór właściwego produktu wymaga przemyślenia i poświęcenia czasu na jego znalezienie. Niezwykle elegancke i jednocześnie ponadczasowe są porcelanowe upominki, które możemy podarować nie tylko rodzinie, przyjaciołom, ale ze względu na wyjątkowy charakter upominek z porcelany możemy tez podarować współpracownikom, kontrahentom czy wreszcie naszym klientom.

Prezent  z porcelany przeznaczony na specjalne okazje, takie jak jubileusze, ważne konferencje firmowe czy Święta Bożego Narodzenia ma szczególne  znaczenie, ponieważ pozwala wyrazić podziękowanie,  a także szacunek i nasze zaangażowanie w budowanie relacji  z ludźmi. Pozwala również na zbudowanie  pozytywnego wizerunku marki. Symboliczna wartość upominku często przewyższa jego wartość realną, a drobny przedmiot elegancko opakowany i wręczony w odpowiedni sposób  wyraża o wiele więcej niż słowa, dlatego jego wybór jest tak istotny i wymaga poświęcenia czasu.

Porcelana, która doskonale nadaje się na prezent to ekskluzywna porcelana niemiecka  Rosenthal, która  ma już ponad 130 letnią tradycję i jest uznaną i rozpoznawalną  marką  w Polsce i na świecie. Rosenthal jest niezaprzeczalnym synonimem elegancji oraz wyrafinowanej estetyki, dzięki czemu jest to również idealna  porcelana VIP.
Marka Rosenthal oferuje zarówno kolekcje klasyczne, takie jak Biała Maria czy Sanssouci , kolekcje szkła i akcesoriów wnętrzarskich oraz porcelanę w nowoczesnym wydaniu, którą znajdziemy w  kolekcji Rosenthal Studio Line.

Warto pamiętać, że drobny upominek, czy prezent na specjalne okazje  pozwala zwiększyć  identyfikację z firmą czy marką. Idea prezentów zakłada, że nie tylko je wręczamy i  otrzymujemy, ale prezenty również pamiętamy. Dlatego ważnym jest, że w bogatej ofercie Rosenthal - porcelany premium   znajdujemy również porcelanę dla biznesu. Są to produkty nie tylko wyjątkowe, ale są oferowane w specjalnych opakowaniach i zestawach, jako porcelana B2B.
Upominki porcelanowe pozwalają na personalizację zarówno opakowań jak również samej porcelany. Upominek z porcelany możemy opatrzyć zarówno  logotypem firmy jak i krótką dedykacją, co sprawia, że taki upominek staje się naprawdę wyjątkowy.  

Upominki korporacyjne mogą stanowić skuteczne narzędzie komunikacji i budowania relacji pomiędzy marką a klientem. Mogą być również świetnym narzędziem motywacji i stanowić atrakcyjną nagrodę w programach lojalnościowych.

W naszej ofercie odkryją Państwo wiele inspiracji na porcelanowy upominek i porcelanowy prezent. Znajdą w niej Państwo produkty uniwersalne całoroczne, takie jak zestawy filiżanek, kubków czy kieliszków, jak również produkty typowo świąteczne zarówno na Wielkanoc i Boże Narodzenie. W ofercie upominków z porcelany na Boże Narodzenie znajdziemy porcelanowe bombki, aniołki, dzwonki, zawieszki płaskie, a także filiżanki, kubki, miseczki i talerze oraz dzbanki, mleczniki i cukiernice. Upominki te nie zawsze zdobione są dekoracjami o charakterze religijnym, w naszej ofercie  znajdują oryginalne porcelanowe upominki, które łączą w  sobie luksus  z funkcją praktyczną oraz wysoka jakością.

Upominki wręczane z okazji Wielkanocy, związane z tematyką świąteczną to między innymi porcelanowe jajka i zajączki.
Szczegółowe informacje uzyskasz pod adresem email - sklep@rosenthal.pl


KATALOG B2B      
KATALOG B2B  
                                      KATALOG ŚWIĄTECZNY 2018